• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

akkerbouwbedrijf.beakkerbouwbedrijf.be

Nieuws voor de vlaamse akkerbouwer

  • Nieuws
  • Machines
  • Duurzaamheid
  • Gewasbescherming
  • Poten & zaaien
  • Oogst
  • Marktprijzen
  • Partners
    • Yara
  • Abonneren & meer
    • Gratis abonnement op de Akkerbouwkrant
    • Uw abonnement op Akkerbouwkrant aanpassen
    • Adverteren
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Contact
  • icon
  • Terre Fermière (FR)

SDF kondigt aan niet deel te nemen aan internationale beurzen

Trekkers 17 maart 2021

De gebeurtenissen van het afgelopen jaar hebben een diepe invloed op het werk en het sociale leven van ieder van ons. De bescherming van de gezondheid en de veiligheid van de mensen is nu meer dan ooit van cruciaal belang. Dit is de belangrijkste reden voor SDF om te verklaren dat zij in 2021 niet zal deelnemen aan de EIMA-beurs en de Agritechnica.

Deze beslissing werd genomen na een grondige analyse van de pandemische situatie in Europa; ondanks de bestrijdingsmaatregelen en de vaccinatiecampagne wereldwijd, is het toekomstscenario zeer onzeker.

Geen deelname van SDF aan EIMA en Agritechnica

SDF heeft vanaf het begin van de pandemie in 2020 prioriteit gegeven aan de veiligheid van haar medewerkers, dealers en klanten. In overeenstemming met het huidige scenario en gericht op veiligheid; heeft SDF daarom besloten om in 2021 niet deel te nemen aan EIMA en Agritechnica. Ook willen ze in het algemeen niet aan handelsbeurzen in heel Europa. 

Veiligheid is de prioriteit van SDF

“Veiligheid is vanaf het begin onze prioriteit geweest en daarom hebben we de moeilijke beslissing genomen om internationale beurzen over te slaan”, verklaarde Massimiliano Tripodi, Executive Director Marketing & Communicatie. “We staan voor een nieuw tijdperk in zakelijke relaties; waarin nieuwe technologieën ons mogelijkheden bieden om in direct contact te komen met klanten over fysieke afstanden heen.”

Digitale communicatie

SDF zal sterk blijven investeren in digitale en marketingcommunicatie om nieuwe producten en diensten onder de aandacht te brengen. Ook willen ze het hele jaar door interactie te hebben met haar klanten en alle agrarische spelers. Het bedrijf volgt de evolutie van de pandemie in elk land op de voet en kijkt uit naar het moment waarop deze voorbij zal zijn. Ook kijken ze uit naar het moment dat ze hun klanten en dealers opnieuw persoonlijk zullen kunnen verwelkomen.

beenhere

Over SDF

SDF, met hoofdkwartier in het Italiaanse Treviglio (Bergamo), is één van ‘s werelds toonaangevende constructeurs van tractoren, oogstmachines en dieselmotoren. De eigen producten worden gedistribueerd onder de merken SAME, DEUTZ-FAHR, Lamborghini Trattori, Hürlimann en Grégoire.

Bron: Deutz-Fahr

Deel dit artikel

Primaire Sidebar

Recent nieuwsPartner nieuws
AVR lanceert de Spirit 9200i VW
28 aug

Nieuwe AVR Spirit 9200i VW debuteert op PotatoEurope

Lemken introduceert veelzijdige Onyx diepwoeler
28 aug

Lemken introduceert veelzijdige Onyx diepwoeler

Innovatie in beheersing Phytophthora op PotatoEurope
27 aug

Innovatie in beheersing Phytophthora op PotatoEurope

Vlaamse overheid voorziet tot €20.000 voor projecten goed voor landbouw én natuur
26 aug

Vlaamse overheid voorziet tot €20.000 voor projecten goed voor landbouw én natuur

Fendt 800 Vario Gen5
26 aug

Fendt onthult Fendt 800 Vario Gen5

Toon meer

Meer artikelen over trekkers

"Weet waar je mee bezig bent"

“Weet waar je mee bezig bent”

Toekomstige Legend Tractor: New Holland M 135

Toekomstige Legend Tractor: New Holland M 135

Valtra 5e generatie A-serie krijgt upgrade

Valtra 5e generatie A-serie krijgt upgrade

Meer lezen over:

Maak uw keuze

Machines

Duurzaamheid

Gewasbescherming

Poten en zaaien

Oogst en bewaring

Marktprijzen

Ziekte en gevaren

Toon meer

Footer

Onze vakpartners

YARA Logo - 208x105 pixels

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

 *
 *
Vul hier uw e-mailadres in
  • Contact
  • Nieuwsbrief
  • Abonneren
  • Adverteren

Copyright © 2025 Prosu BV | Privacy | Algemene voorwaarden | Disclaimer | Cookiebeleid

  • Nieuws
  • Machines
  • Duurzaamheid
  • Gewasbescherming
  • Poten & zaaien
  • Oogst
  • Marktprijzen
  • Ziekten & gevaren
  • Vakpartners
    • Yara
  • Abonneren & meer
    • Abonneren op vakkrant Akkerbouwkrant
    • Uw abonnement op Akkerbouwkrant aanpassen
    • Adverteren
    • Contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
  • Terre Fermière (FR)