• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

akkerbouwbedrijf.beakkerbouwbedrijf.be

Nieuws voor de vlaamse akkerbouwer

  • Nieuws
  • Machines
  • Duurzaamheid
  • Gewasbescherming
  • Poten & zaaien
  • Oogst
  • Marktprijzen
  • Partners
    • Yara
  • Abonneren & meer
    • Gratis abonnement op de Akkerbouwkrant
    • Uw abonnement op Akkerbouwkrant aanpassen
    • Adverteren
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Contact
  • icon
  • Terre Fermière (FR)

Pessl Instruments GmbH neemt producten Solentum over

Aardappelrassen Bewaring Precisielandbouw 29 april 2021

Donderdag 1 april 2021 kondigde HZPC Holding B.V. aan te stoppen met de bedrijfsactiviteiten van Solentum B.V.. Pessl Instruments GmbH neemt enkele producten van Solentum B.V. over vanaf 1 mei 2021. Dit zijn de partijen afgelopen week overeengekomen.

Agrarische digitalisering

Herman Verveld, commercieel directeur HZPC: “Sinds 2019 werken Solentum B.V. en Pessl Instruments samen op het gebied van agrarische digitalisering. Onder andere door deze samenwerking neemt Pessl de producten SolGrader en SolAntenna van Solentum over. En daarmee ook de toekomstig ontwikkeling. Als HZPC zijn wij verheugd met deze overeenkomst vanuit verschillende oogpunten. We zijn blij dat klanten kunnen blijven werken met de producten van Solentum. Daarnaast heeft Pessl Instruments een goede reputatie en een hoge internationale dekking. Het bedrijf is een pionier in digitalisering met 36 jaar ervaring in de ontwikkeling en verkoop van hardware- en softwareproducten voor de agrarische sector. Hiermee garanderen we toekomstige vernieuwingen en verbeteringen van producten van Solentum.”

Totaaloplossing voor velden en opslagruimtes

CEO/Founder Gottfried Pessl. “De SolGrader en SolAntenna van Solentum B.V. passen perfect in de bestaande Pessl hard- en software  productlijnen; waarmee we onze klanten wereldwijd een totaaloplossing bieden voor gebruik in de velden en opslagruimtes. De SolGrader app zal worden gebruikt in combinatie met de weerstations, ziektemodellen, satellietbeelden, draagbare voeding en bodemvochtsensoren om de kalibratie en opbrengst in de velden te schatten. De SolAntenna is een innovatief en nuttig apparaat om temperatuur, relatieve vochtigheid en CO2 in de opslagruimten zonder elektrische infrastructuur te monitoren en de boer realtime te waarschuwen wanneer er een probleem is in een bepaald deel van de opslag.”

De huidige directeur Egbert Bakker maakt door deze overname de overstap naar Pessl Instruments als Product-Sales Manager BeNeLux en Noord-Europa en productspecialist van de producten van Solentum.

Bron: HZPC

Deel dit artikel

Primaire Sidebar

Recent nieuwsPartner nieuws
Meerdere routes naar 2026
23 dec

Meerdere routes naar 2026

EU-akkerbouw 2035: granen stabiel, groei oliehoudende gewassen, minder suikerbieten en biobrandstoffen
22 dec

EU-akkerbouw 2035: granen stabiel, groei oliehoudende gewassen, minder suikerbieten en biobrandstoffen

Acht nieuwe maisrassen op de Belgische rassenlijst
22 dec

Acht nieuwe maïsrassen op de Belgische rassenlijst

Van pleisters plakken naar geduld opbrengen
18 dec

Van pleisters plakken naar geduld opbrengen

Optum in een ruimere jas
17 dec

Optum in een ruimere jas

Toon meer

Meer artikelen over precisielandbouw

Mogelijkheden en obstakels voor spuitdrones in de akkerbouw

Mogelijkheden en obstakels voor spuitdrones in de akkerbouw

Lemken breidt zaaitechniek verder uit met veelzijdige Solitair NT

Lemken breidt zaaitechniek verder uit met veelzijdige Solitair NT

Nutriëntentekorten zichtbaar door hyperspectrale dronecamera

Nutriëntentekorten zichtbaar door hyperspectrale dronecamera

Meer lezen over:

Maak uw keuze

Machines

Duurzaamheid

Gewasbescherming

Poten en zaaien

Oogst en bewaring

Marktprijzen

Ziekte en gevaren

Toon meer

Footer

Onze vakpartners

YARA Logo - 208x105 pixels

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

 *
 *
Vul hier uw e-mailadres in
  • Contact
  • Nieuwsbrief
  • Abonneren
  • Adverteren

Copyright © 2025 Prosu BV | Privacy | Algemene voorwaarden | Disclaimer | Cookiebeleid

  • Nieuws
  • Machines
  • Duurzaamheid
  • Gewasbescherming
  • Poten & zaaien
  • Oogst
  • Marktprijzen
  • Ziekten & gevaren
  • Vakpartners
    • Yara
  • Abonneren & meer
    • Abonneren op vakkrant Akkerbouwkrant
    • Uw abonnement op Akkerbouwkrant aanpassen
    • Adverteren
    • Contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
  • Terre Fermière (FR)
  • Algemene leveringsvoorwaarden