• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

akkerbouwbedrijf.beakkerbouwbedrijf.be

Nieuws voor de vlaamse akkerbouwer

  • Nieuws
  • Machines
  • Duurzaamheid
  • Gewasbescherming
  • Poten & zaaien
  • Oogst
  • Marktprijzen
  • Partners
    • Yara
  • Abonneren & meer
    • Gratis abonnement op de Akkerbouwkrant
    • Uw abonnement op Akkerbouwkrant aanpassen
    • Adverteren
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Contact
  • icon
  • Terre Fermière (FR)

Deutz-Fahr presenteert vijf nieuwe modellen van de 6 TTV-serie

Trekkers 18 januari 2024

Deutz-Fahr presenteert vijf nieuwe modellen van de 6 TTV-serie

Deutz-Fahr introduceerde op de Agritechnica 2023 vijf nieuwe modellen met traploze TTV-transmissies en krachtige vier- en zescilindermotoren met een maximaal vermogen van 161 pk tot 192 pk.

Ze combineren allemaal technische innovaties die het dagelijkse werk van boeren, loonwerkers en gemeentelijke bedrijven efficiënter en gemakkelijker maken.

Deutz TCD motoren

De Deutz TCD 6.1- en 4.1-motoren garanderen betere prestaties en koppel. Met hun lage brandstofverbruik en de introductie van nieuwe brandstoftanks met een inhoud van 350 liter voor de zescilindermodellen en 300 liter voor de viercilindermodellen, zijn zelfs de langste dagen in het veld mogelijk zonder de noodzaak van tanken.

De continu variabele TTV-transmissie vertegenwoordigt de modernste transmissietechnologie voor landbouwtrekkers en zet nieuwe normen termen van comfort. Voor alle modellen is een snelheid van 50 km/u mogelijk bij een laag motortoerental, waardoor het geluid is verminderd en de efficiëntie is verhoogd. Bovendien maakt het bruto voertuiggewicht van maximaal 13,5 ton tot één ton meer laadvermogen mogelijk vergeleken met modellen van de vorige generatie, wat leidt tot minder transportcycli.

Configureerbaarheid met MaxiVision+ en MaxiVisionPro

Deutz-Fahr biedt de MaxiVision-cabine in twee varianten aan voor de TTV-modellen om klanten precies het niveau van comfort en uitrusting te bieden waarin ze bereid zijn te investeren. MaxiVision+ bevat de nieuw ontwikkelde gemengde configuratie met twee mechanische en twee elektrohydraulische regelventielen achteraan . Het biedt een perfecte balans tussen comfort en eenvoud.

Met de MaxiVisionPro-uitrusting profiteert de machinist van maximaal vijf volledig elektrische regelkleppen en de optionele 12” iMonitor op de ergonomische MaxCom-armsteun.

Alle MaxiVision-cabines zijn uitgerust met de nieuwe 65 procent grotere XLargeVision-achterspiegels en kunnen zijn uitgerust met een overvloed aan handige functies, zoals een te openen voorruit, meerdere houders voor mobiele apparaten, een verwijderbare koelbox en het nieuwe 4.1 premium geluidssysteem inclusief subwoofer.

Hydraulisch systeem, aftakas en hefinrichting

Het standaard geïnstalleerde lastafhankelijke hydraulische systeem is een pomp van 120 l/min. Optioneel is ook een pomp van 160 l/min leverbaar. Met de nieuwe CleanOil hydrauliektanks, met een verwijderbare oliecapaciteit tot 60 liter, is ongewenste vervuiling van de transmissieolie voorkomen en is de levensduur van de componenten aanzienlijk verlengd.

De achteraftakas is standaard geleverd met alle werksnelheden: 540 / 540 ECO tot en met 1000 / 1000 ECO. Optioneel kan aan de voorzijde een 1000 of 1000 ECO PTO worden gemonteerd en voor de 6 cilinder modellen is tevens de DualSpeed frontaftakas leverbaar. De krachtige achterhef kan tot 9700 kg heffen en de fronthef is verkrijgbaar in twee versies met een maximaal hefvermogen van 3800 kg of 4110 kg hefvermogen.

Intelligente functies voor iedereen

De automatische geleidings- en telemetriesystemen voorkomen verspillende overlappingen, besparen brandstof, verminderen slijtage van componenten en minimaliseren de tijdsbesteding van de machinist.

Opvallend is de Auto-Turn-functie, waardoor de trekker automatisch kan keren op de kopakker. Met de iMonitor kan de bestuurder alle functies van de machine beheren. De nieuwe H5-software is intuïtiever en heeft nieuwe handige functies. Zoals meerdere verbeteringen in AB-lijnen/vlagpuntbeheer, betere gegevensverwerking, nieuwe dagmodus en vereenvoudigde takenworkflow.

Via XTEND maakt de iMonitor het mogelijk het scherm draadloos over te dragen naar externe tablets. Hierdoor heeft de machinist een beter overzicht en zijn aanpassingen aan werktuigen van buiten de cabine mogelijk terwijl ISOBUS UT op de tablet wordt gebruikt. De nieuwe Series 6 TTV-modellen zijn geleverd met vijf jaar dataverkeer, net als alle andere HHP-modellen, om het meest effectieve gebruik van Deutz-Fahr tractoren te garanderen.

De nieuwe modellen van Series 6 TTV

Een nieuwe veersensor op de vooras in combinatie met de pneumatische cabinevering zorgt voor verfijnd rijcomfort. Afhankelijk van de trekvereisten kan de nieuwe 6-serie TTV zijn uitgerust met hydraulische en/of pneumatische aanhangerremmen. Dankzij de Dual Mode functie is het mogelijk om oude en nieuwe modellen hydraulisch geremde aanhangwagens aan elkaar te koppelen. Voor zescilindermodellen is ook een uitlaatmotorrem verkrijgbaar, die voor extra remvermogen zorgt zonder slijtage.

Alle modellen uit de serie kunnen zijn uitgerust met de volgende generatie ProfiLine-voorladers – perfect afgestemd op deze wendbare en wendbare tractoren. Voor het eerst zijn ook de 4-cilindermodellen verkrijgbaar in de exclusieve zwarte Warrior-versie, die exclusieve uitrusting bevat zoals maximaal 23 LED-lampen. Voor degenen die nog meer eisen, kunnen deze tractoren ook zijn besteld in de unieke “Lamborghini special edition” in glanzend wit en alleen in de meest geavanceerde configuraties.

Bron en beeld: Deutz Fahr

Primaire Sidebar

Recent nieuwsPartner nieuws
Saldoverschil van 1.139 euro per hectare tussen regio's in suikerbieten
4 mei

Onkruidbestrijding in suikerbieten: vroeg starten en klein onkruid aanpakken

Lage druk, hoge capaciteit: beregeningsboom alternatief voor kanon
4 mei

Lage druk, hoge capaciteit: beregeningsboom alternatief voor kanon

Gaan SBR en stolbur alle teelten overheersen?
30 apr

Gaan SBR en stolbur alle teelten overheersen?

Agri-PV: kansen en gevolgen van teelt tussen zonnepanelen
30 apr

Agri-PV: kansen en gevolgen van teelt tussen zonnepanelen

Europees Parlement wil hoger landbouwbudget in volgende EU-begroting
30 apr

Europees Parlement wil hoger landbouwbudget in volgende EU-begroting

Toon meer

Recente berichten

  • Onkruidbestrijding in suikerbieten: vroeg starten en klein onkruid aanpakken
  • Lage druk, hoge capaciteit: beregeningsboom alternatief voor kanon
  • Gaan SBR en stolbur alle teelten overheersen?
  • Agri-PV: kansen en gevolgen van teelt tussen zonnepanelen
  • Europees Parlement wil hoger landbouwbudget in volgende EU-begroting

Recente reacties

  • hermans lambert op New Holland breidt T6-serie uit met 6-cilinder T6.160 Dynamic Command

Meer artikelen over trekkers

Praktijkdag in Prescot toont invloed van bandenkeus en bandenspanning

Praktijkdag in Prescot toont invloed van bandenkeus en bandenspanning

Hesston

De ‘Heeb’ 7730 van de gebroeders Dumortier

De Case Puma 185 van de Bartels Groep

Meer lezen over:

Maak uw keuze

Machines

Duurzaamheid

Gewasbescherming

Poten en zaaien

Oogst en bewaring

Marktprijzen

Ziekte en gevaren

Toon meer

Footer

Onze brandpartners

YARA Logo - 208x105 pixels

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

 *
 *
Vul hier uw e-mailadres in
  • Contact
  • Nieuwsbrief
  • Abonneren
  • Adverteren

Copyright © 2026 Prosu BV | Privacy | Algemene voorwaarden | Disclaimer | Cookiebeleid

  • Nieuws
  • Machines
  • Duurzaamheid
  • Gewasbescherming
  • Poten & zaaien
  • Oogst
  • Marktprijzen
  • Ziekten & gevaren
  • Brandpartners
    • Yara
  • Abonneren & meer
    • Abonneren op de Akkerbouwkrant
    • Uw abonnement op Akkerbouwkrant aanpassen
    • Adverteren
    • Contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
  • Terre Fermière (FR)
  • Algemene leveringsvoorwaarden